Дитячі захворювання

ДИТЯЧІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Для хвороб, що отримали назву дитячі захворювання, характерно те, що хворіють на них, як правило, у дитинстві. До гострих дитячих інфекцій відносять: кір, краснуху (червону висипку), скарлатину, дифтерію, коклюш, епідемічний паротит (свинку), вітряну віспу та поліомієліт.
Більшість із цих хвороб дуже швидко поширюється і при цьому заражують велику кількість дітей. У людей, що перехворіли на них, залишається досить стійкий імунітет.
Вакцинація допомогла знизити захворюваність на більшість із них. Однак вакцини не завжди дають стійкий імунітет. До того ж, унаслідок різних причин не всі діти мають профілактичні щеплення.
Попередження інфекцій є провідним принципом охорони здоров’я дітей.Якщо дитина захворіла, її поведінка змінюється: вона плаче, відмовляється від їжі, стає млявою, не грається, негайно зверніться до лікаря!
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЬ САМОЛІКУВАННЯМ!
ПРИ ПЕРШИХ СИМПТОМАХ ХВОРОБИ – ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРЯ!