Наші заняття

26.02.2024р.
Тематичне заняття
Тема: "По сторінках Лесиної пісні"
Кожного року- 25 лютого весь світ відзначає День Народження видатної української письменниці, поетеси, перекладачки - Лесі Українки. Її творчість - це джерело невичерпної мудрості та незламності духу. З нагоди 153 річниці з Дня Народження поетеси, вихователем - Ніною Литвинчук, проведено дане заняття. Діти з хвилюванням слухали захоплюючу розповідь про нелегку долю дівчинки Лесі. Також, вихованці, разом з вихователями відвідали бібліотеку с. Веселівку, де з цікавістю розглянули книги нашої відомої землячки, слухали вірші, казки, колискові.

20.03.2024р.
Заняття з аплікації
Тема: "Виготовлення обʼємної квітки. Ромашка.""
Щороку 20 березня світ відзначає Міжнародний день щастя. Це свято введено з метою визнання важливості щастя в житті кожної людини. З нагоди свята наші малята, разом з вихователем вирішили поділитися частинкою свого дитячого щастя один з одним через творчість та спільну діяльність.
Вихователь: Інна Данильчук

21.04.2023р.
Заняття з художньо-естетичної спрямованості
Тема: "Космічна подорож"
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з Космосом, закріплювати уявлення про Всесвіт, викликати інтерес до створення предметів за допомогою пластиліну, удосконалювати здатність до художньої діяльності - малювання нескладних предметів та геометричних фігур.

03.04.2023р.
Заняття з художньої літератури
Тема: "Ми дружимо із книжкою"
Мета: продовжувати знайомити дітей із різноманітним світом книг - їх будовою, призначенням, історією виникнення, значенням в житті людини. Збагачувати мову дітей словами-назвами професій людей, що виготовляють книги, прислівʼями про книгу.
Вихователь: Марина Корзун

03.03.2023 рік
Інтегроване заняття (ознайомлення із соціумом+ розвиток мовлення + аплікація)
Тема: "Перші весняні квіти"
Мета: ознайомити дітей із характерними ознаками весни. Закріпити знання дітей про квіти. Активізувати словник дітей новими словами, відповідно до теми. Розвивати дрібну моторику пальців рук, вміння розпізнавати кольори. Виховувати шанобливе ставлення до квітів, емоційне сприйняття прекрасного.

31.01.2023 рік
Заняття з  пошуково-дослідницької діяльності
Тема: "Лабораторія "Допитливі Чомусики". Досліди з водою"
Вихователь: Корзун Марина Геннадіївна

01.04.2021 рік
Інтегроване заняття із ознайомлення із соціумом, з елементами розвитку мовлення, народознавства та ліплення.
Тема: "Майстер - клас із ліплення вареників"
Мета: Продовжувати формувати уявлення дітей про Батьківщину, усвідомлення своєї належності до українського народу; ознайомити дітей з національним посудом; розширювати уявлення дітей про страви національної кухні; формувати практичні вміння  та навички з приготування української страви - вареників, вдосконалювати вміння дітей працювати з тістом, розкачувати качалкою круглої форми- варениці, накладати начинку та зліплювати краї, формуючи вареник; залучати до національних традицій, формувати навички спільної роботи, збуджувати інтерес дітей до приготування української страви, збагатити і активізувати словник дітей іменниками на позначення українських страв та українського старовинного посуду, сприяти розвитку мовлення дітей, виховувати інтерес до пізнання минулого, повагу до українськиї традицій.
Вихователь: Мартиненко Марія Пилипівна

26.03.2021 рік
Ранкова гімнастика у старшій інклюзивній групі
Тема: "Проліски на перелісках"
Мета: продовжувати надавати знання про необхідність ранкової гімнастики та рухової активності. Виховувати у дітей усвідомлене ставлення до збереження та зміцнення здоров"я через фізичні вправи.
Вихователь: Корзун Марина Геннадіївна

22.03.2021 рік
Заняття з пошуково-дослідницької діяльності у старшій інклюзивній групі
Тема: "Лабораторія Крапа та Крапельки. Досліди з водою."
Мета: учити дітей робити висновки після проведення експериментів про властивості води. Пояснити дітям, чому вода інколи потребує очищення і дати елементарне уявлення про процес фільтрації. Активізувати і збагачувати словник дітей іменниками, прикметниками, дієсловами по темі заняття. Розвивати навики проведення лабораторних дослідів, закріпити вміння працювати з незнайомими речовинами та обладнанням. Виховувати вміння працювати в групі, вміння враховувати думку партнера, дбайливо ставитися до води.
Вихователь: Бутрик Віра Сергіївна

16.03.2021 рік
Заняття з розвитку мовлення у молодшій групі
Тема: "Прання сукні для ляльки"
Мета: збагачувати словник дітей, сприяти активному спілкуванню з вихователем, розвивати мовлення дітей у називанні іменників- назв речей, дієслів- дій з предметами, вчити відповідати на запиткання дорослого, вчити робити довгий плавний видих, вправляти у вимові шиплячих звуків, виховувати дбайливе ставлення до своїх речей, бажання утримувати їх у чистоті.
Вихователь: Литвинчук Ніна Степанівна

До Дня народження Т.Г. Шевченка у старшій інклюзивній (різновіковій) групі      було
проведено тематичне заняття присвячене життю та творчості великого поета.

(заняття підготувала та провела Корзун М.Г)

Минуло більше 200-т років від дня народження Т.Г.Шевченка – славного сина українського народу, але й нині його слово живе серед нас. Тому безперечним є те, що сьогодні, коли відбувається духовне відродження національної культури і освіти, всі повинні відкривати для себе його скарбницю, багату на творчість, яку неможливо повторити.

25 лютого у нашому закладі пройшли тематичні заняття до 150-ї
річниці від Дня Народження Лесі Українки

(заняття підготувала та провела Литвинчук Н.С.)