Методична робота

Методична робота в нашому дитячому садочку – це комплексний процес, у ході якого здійснюється практичне навчання педагогічних працівників ефективним формам і методам роботи з дітьми. Методична робота з педагогічними кадрами проводиться на належному  рівні, використовуються різноманітні форми роботи з вихователями з метою підвищення їх педагогічної майстерності.

31.01.2023р.

Семінар- практикум "Пошуково-дослідницька діяльність, як чинник пізнавального розвитку дошкільників"

План:
1. Актуальність. Теоретичні засади.
2. Головне завдання. Напрямки роботи. Принципи, методи.
3. Створення умов для розвитку дитини, як субʼєкта пошуково-дослідницької діяльності.
4. Організація лабораторії у куточку для проведення дослідів.
5. Перегляд організоаної діяльності дітей. Обмін думками, підведення підсумків.

16.04.2021р.

Семінар-практикум "Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку дитини"
Мета: вивчення методики, ознайомлення з досвідом роботи колег та апробація даної методики під час проведення пракичних занять з лялькою-персоною.
Методика передбачає проведення систематичної роботи із дітьми з використанням ростових ляльок з індивідуальними особливостями: стать, колір шкіри, розмір, колір волосся, фізичні обмеження. Кожна лялька має свою життєву історію, смаки, уподобання, страхи.
Під час зустрічі педагоги поринули у свої дитячі спогади,  згадали свою ляльку, отримали теоретичні знання, опанували особливості методики, працювали над створенням своєї ляльки-персони з її власною життєвою історією.
На закріплення вихователі спланували, провели  та обговорили заняття за участю ляльки.