Наші свята

27.12.2023р.

"Новорічне свято"

05.12.2023р.

"Піжамна вечірка до Дня Святого Миколая"

24.09.2023р.

"День дошкілля"
Вітаємо усіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям!

12.05.2023р.

"День матері"
Мама- найдобріша, найдорожча, найрідніша людина в світі. Вона завжди підтримає, допоможе, дасть пораду. До Дня Матері у нашому садочку відбулося свято. Дітки привітали та порадували своїх мам гарним концертом. В кінці свята запросили мам на таночок.

17.04.2023р.

Великдень
Вже вдруге ми відмічаємо одне з найбільших християнськиї свят - Великдень, з гірким присамаком війни. Але попри тривоги і страхи усім нам хочеться відчути Божу благодать цього світлого свята. Нехай Великодні дзвони принесуть нам благі вісті миру та перемоги. Нехай Господь оберігає та захищає нашу рідну Україну!

15.02.2023р.

Стрітення
15 лютого, усі православні українці відзначають церковне свято Стрітення Господнє. Цей день символізує зустріч Бога з людством, коли Діва Марія та Йосип прийшли з немовлям Ісусом у храм, щоб принести Богові подяку за первістка. До речі, в народі цей день називають "зустрічею" зими з весною - якщо вечір буде теплим - то незабаром прийде весна .

22.01.2023р.
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

30.12.2022р.
НОВОРІЧНЕ СВЯТО

19.12.2022р.
СВЯТО МИКОЛАЯ

07.12.2022р.
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

18.11.2022р.
СВЯТО ОСЕНІ

27.09.2022р.
ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

15.07.2022р.
ВИПУСК 2022

31.12.2021

Новорічне свято

" МАНДАРИНОВА ВЕЧІРКА"

(  вихователі - Литвинчук Н.С.,  Корзун М.Г.)

З приходом весни у наш садочок завітало  чарівне свято, присвячене весні, мамам, бабусям...

Найтепліші слова привітань своїм рідним матусям і бабусям присвятили наші вихованці . Діти співали зворушливі пісні, виконували таночки, а ввечері привітали  своїх рідних подарунками, які виготовили власними руками з допомогою вихователів.

СВЯТО У МОЛОДШІЙ ГРУПІ

" НЕСЛУХНЯНІ КОШЕНЯТА ХОЧУТЬ МАМУ ПРИВІТАТИ"

( підготували свято муз. керівник- Бутрик В.С., вихователь - Литвинчук Н.С., ас. вихователя - Корзун М.Г.)

СВЯТО У СТАРШІЙ ГРУПІ

" ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ"

( підготували свято муз. керівник- Бутрик В.С.,  ас. вихователя - Корзун М.Г.)