Життя нашого садочка

01.09.2023р.

Наш заклад готовий до нового 2023\2024 навчального року.

01.09.2021р.
Наш заклад готовий до нового 2021\2022 навчального року.

ЯК МИ ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

09.04.2021р.
Наш заклад активно долучився до Всеукраїнської акції "Посади дерево". Вихованці садочку з допомогою педагогів та працівників висадили на території закладу декоративні дерева. Приємно усвідомлювати, що молоді деревця будуть зростати разом із дітками на радість усім.

19.03.2021р.
21 березня відзначили Всесвітній день лісу. Це свято, засноване у 1971 році, вважається першим днем весни і є символом життя та нових починань.  Цікаво пройшла екскурсія для виховванців старшої групи "Стежинами весняного лісу". Під час якої дітки поглибили знання про рослинний та тваринний світ лісу, закріпили правила поведінки у лісі. Повертаючись до дитячого садка, дітки переконалися в тому, що краса природи безцінна, тому її треба любити і оберігати.

Дякуємо за тепло!

Діти- це наше майбутнє і найдорожчий скарб, який може бути у батьків. У дитинстві найбільше часу дитина проводить у садочку. Тому, важливо, щоб у приміщенні, де вона перебуває  було тепло і затишно.

Опалення садочку було нашою найболючішою проблемою останнім часом. Температура повітря в нашому закладі в опалювальний період завжди коливалась від 14 до 16 градусів – такий температурний режим зовсім не відповідає санітарним нормам, які мають дотримуватися в дошкільному закладі. Ще одною проблемою було те, що система опалення закладу була електрична, а це  вимагало великих коштів.

Ушомирська громада змогла вирішити цю проблему. Було встановлено модульну котельню на твердому паливі та нову систему теплопостачання, що дозволило створити комфортні умови не тільки для дошкільнят, а і для працівників сільської ради, так як система опалення охоплює не тільки дитячий садок, а й приміщення сільської ради.

Ми висловлюємо щиру подяку Ущомирській ОТГ за встановлення котельні, за те, що наші дітки  перебувають у теплих затишних групах, а їх батьки можуть не хвилюватися за стан їхнього здоровꞌя .

День Соборності у Веселівському ДНЗ пройшов під гаслом «Соборна і єдина
наша Україна». Для дітей різновікових груп вихователями Литвинчук Н.С. та
Бутрик В.С. проведено заняття «Єдина навіки країна».

Вихованці слухали
розповідь виховательки про значення слів «соборність», «єдність»,
«незалежність», «гідність» та про права кожного громадянина України. Діток
ознайомили з історією виникнення свята Соборності, разом вони пригадали
українські державні символи, національні пам’ятки України.
Під час заняття із зображувальної діяльності дітки створили власні сюжети
на тему «У серці кожної людини живе любов до Батьківщини».

А на прогулянці дошкільнята разом із працівниками садочку утворили
«Коло єдності».