Дистанційна освіта

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ

Для всебічного розвитку наших маленьких вихованців та повного охоплення освітнім процесом на період воєнного стану в Україні,  до вашої уваги створена сторінка дистанційної освіти закладу. На ній ми пропонуємо Вам розвиваючі завдання та освітні платформи для цікавого та корисного проводження часу з дітьми вдома.

Педагоги закладу дбають про повноцінний розвиток дошкільнят - добирають, створюють та надсилають вам освітній матеріал для розвитку дітей, а також руханки, аудіо-книги, творчі майстер-класи відповідно до вікової категорії.

Також ви можете самостійно зареєструватися на запропонованих нижче освітніх платформах, зміст яких перевірено і які є безкоштовними.

БЕЗКОШТОВНІ ОСВІТНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ЗАНЯТЬ З ДІТЬМИ

learning.ua

освітня платформа для дітей віком від 3-ох років і старше, із завданнями з математики, розвитку мовлення, англійської мови. (щоденно надається безкоштовне завдання з одного з розділів на вибір).

vchy.com.ua

освітня математична платформа для дітей старшого дошкільного віку. Щоденно надають завдання на розвиток математичних умінь та логіки. Безкоштовно  за умови реєстрації.

ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ МАЛЯТ ТА ЇХ БАТЬКІВ

Натисніть на назву матеріалу, який вас зацікавив, і він завантажиться.

Вивчаємо правила дорожнього руху  Аудіоказка "Про хворобу немитих рук"

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запрошують дошкільнят до Дитячого онлайн-садочка НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років.

НУМО! - дитячий садочок онлайн