Наш колектив

Колектив нашого закладу налічує 14 працівників. З них - 4 педагоги, медсестра, кухар, завідувач господарства, 1- помічник вихователя, машиніст з прання білизни, сторож та машиністи (кочегари) котельні.

Доброзичливий, працьовитий колектив кожного ранку з радістю зустрічає своїх вихованців.

М Е Д И Ч Н А  С Е С Т Р А

Бігун Лілія Анатоліївна, призначена на посаду медичної сестри  31 серпня 2011 року.  Загальний  стаж роботи - 31 рік. Має неповну вищу  освіту. Закінчила  Великолукське медичне училище за спеціальністю "Медична сестра дитячих лікувально-профілактичних установ"

П О М І Ч Н И К  В И Х О В А Т Е Л Я

Ущапівська Лілія Леонідівна, призначена на посаду помічника вихователя 02 січня 2018 року.  Загальний  стаж роботи - 11 років. Має неповну вищу  освіту. Закінчила  Житомирський комерційний технікум.

К У Х А Р

Михаленко Світлана Анатоліївна, призначена на посаду 01 вересня 2022 року.

П Р А Л Я

Бігун Галина Василівна, призначена на посаду пралі  02 березня 2015 року.  Загальний  стаж роботи - 12 років. Має професійно-технічну освіту. Закінчила  Житомирське професійно- технічне училище.